HalluPro – ortopedický korektor haluxov. Pôsobenie, cena, názory. Vyplatí sa to?

Haluxy sú patologická zmena kĺbu, ktorá sa zvonku prejavuje ako krivý palec so silne odskakujúcou kosťou. Výrazne to komplikuje bežnú činnosť: vyvoláva bolesť a tlak počas chôdze.

Doteraz bola jedinou účinnou metódou likvidácie haluxov operatívna metóda. To je avšak invazívne a veľmi bolestivé riešenie a rekonvalescencia môže trvať až rok. Alternatívou k tejto možnosti má byť HalluPro – korektor haluxov, ktorý koriguje postavenie prstu a pomáha zbaviť sa obťažujúcej bolesti. Ako presne toto zariadenie pôsobí? Môže ho používať každý? Odpovede na tieto otázky a dôkladnú analýzu výrobku popisujeme v článku nižšie.

Pôsobenie HalluPro – skutočne likviduje haluxy?

Príčiny výskytu haluxov môžu byť rôzne: genetické predispozície, nepohodlná, tesná obuv (zvlášť topánky na podpätku) a veľká nadváha zaťažujúca kĺby a kosti. Skôr platí, že čím skôr sa začne s liečbou haluxu, tým väčšia je šanca na rýchlejšie zvrátenie degeneratívnych zmien na chodidle.

Pozor! Žiadne znepokojujúce zmeny v oblasti chodidiel nemožno zľahčovať. Zvlášť pokiaľ sa časom zhoršujú.

HalluPro je korektor haluxu s inovatívnym systémom aktívnej korektúry deformácií nôh. Jeho určením je stabilizovanie predpriehlavku a napravenie nesprávneho vychýlenia vbočeného palca.

HalluPro má motorickú konštrukciu, ktorá uľahčuje slobodné pohybovanie sa a koriguje zle umiestnený palec. Účinnosť korektora je založená na viacúrovňovom pôsobení:

  1. Pôsobenie na metatarzofalangeálny kĺb
  2. Správne postavenie vbočeného palca
  3. Zmierňovanie výskytu zápalov
Výrobca odporúča nosiť korektor čo najdlhšie, pretože čím viac času bude na chodidle, tým dlhšie bude pôsobiť na zdeformovanú kosť. Optimálne účinky sa získajú počas nosenia HalluPro tak počas dňa, ako aj v noci. Korektor sa prispôsobí obuvi, neprekáža vo vykonávaní každodenných činností a nesťažuje chôdzu.

HalluPro – spôsob použitia

Korektor je nutné nasadiť na chodidlo spôsobom predstaveným vo výrobcom dodanom návode: menšia obrúčka sa umiesti na palec, zatiaľ čo väčšia sa zapína na suchý zips v oblasti predpriehlavku. Obrúčky sú vyrobené z materiálu, ktorý sa prispôsobí tvaru chodidla a má tiež regulovateľnú veľkosť. Preto sa HalluPro môže prispôsobiť tak malému chodidlu, ako aj o niečo väčšiemu.

HalluPro – zhrnutie kvality a pôsobenie

Pôsobenie korektora HalluPro je možné vďaka motorickej konštrukcii, ktorá navracia správny kostný systém v chodidle. Vo výsledku si možno už po krátkej dobe všimnúť významné zlepšenie a uspokojivé výsledky:

  • Systematické používanie pomáha zlepšiť uloženie palca vzhľadom k chodidlu. Postupne sa nesprávne tvarovanie zmenší a deformácia bude minimalizovaná.
  • Ustupujú opuchy nôh a zápaly, a zlepší sa odolnosť a prekrvenie chodidiel.
  • Zlepší sa mikrocirkulácia v chodidle, vďaka čomu sa zväčší jeho pohyblivosť a je umožnené jeho správne fungovanie.

Prvé účinky používania HalluPro sa môžu prejaviť už po 7 – 14 dňoch používania korektora. Individuálne výsledky ale závisia na počiatočnom stupni deformácie palca. Osoby, ktoré sú postihnuté genetickými haluxami môžu korektor používať ako súčasť zdravej profylaxie.

HalluPro – názory

Účinné pôsobenie zariadenia je výsledkom mnohých výskumov na ktorých sa podieľali tak podológovia, ako aj špecialisti zaoberajúcimi sa biomechanikou. Z pohľadu vedy je korektor skutočne účinný pri liečení haluxov. Stojí však za to pozrieť sa na názory používateľov, ktorí mali príležitosť využívať účinnosť korektora v minulosti.

Ortopedický korektor HalluPro je určený pre všetkých, ktorí majú problémy s degeneráciou chodidla a radi by dosiahli pohodlnú chôdzu a krásny vzhľad chodidla.

Až doteraz boli spôsoby odstraňovania haluxov obmedzené na chirurgické zákroky alebo dlhodobú rehabilitáciu. Na trhu sa objavili tiež masti a krémy, ale ich úlohou bolo iba zmenšenie bolesti spôsobenej tlakom na kosť. Nie je preto divu, že spôsob vyžadujúci iba systematické nasadzovanie korektora na chodidlo získal rýchlo veľkú popularitu.

Hodnotenia používateľov na medicínskych fórach sú kladné. Tieto osoby uvádzajú najčastejšie pohodlnosť používania HalluPro a rýchlosť, s akou korektor zmierňuje bolesť. Žiadna z osôb, ktorá popisovala svoje skúsenosti s HalluPro si nevšimla výskytu akýchkoľvek nežiaducich vedľajších účinkov. Možno teda dospieť k záveru, že výrobok je bezpečný a nemá kontraindikácie, čo sa jeho používania týka.
Hallupro – názor redakcie

Hodnotenie korektora na haluxy je úlohou o niečo komplikovanejšou než analýza prípravku
v podobe tabliet. Neexistuje tu žiadne zloženie, ktoré by bolo možné preskúmať, takže je potrebné venovať sa iným dôležitým otázkam. V prípade HalluPro je kľúčová motorická konštrukcia, ktorá umožňuje viacúrovňové pôsobenie korektora. Ide o bezpečný mechanizmus a zároveň účinný pri rozsiahlom liečení haluxov.

Pri vedomí, aká je zásada fungovania korektora na haluxy, môžeme tvrdiť, že ide o bezpečnú a účinnú metódu. Potvrdzujú to tiež názory zákazníkov, ktorí využívali pomoc HalluPro. Účinky, ktoré sa im podarilo dosiahnuť boli uspokojujúce: bolesť a zápaly boli odstránené a zmenšila sa deformácia chodidla.

Na trhu sa vyskytuje mnoho podobných zariadení, preto prečo vybrať iba HalluPro? Výhodou tohto korektora je jeho inovatívna motorická konštrukcia a mnoho názorov na fóre od spokojných zákazníkov.

Každý, kto sa rozhodne pre nákup HalluPro sa musí vydať na stránky výrobcu. Kúpa korektora HalluPro priamo od výrobcu poskytuje záruku vysokej kvality, atraktívnej ceny s možnosťou bezplatného odoslania zásielky a účinnosti popisovanej v tomto článku.

Nižšie pre vaše pohodlie uvádzame odkaz smerujúci priamo na oficiálne stránky HalluPro:

www.hallupro.sk

PREHĽAD RECENZIE
Účinnosť
Dostupnosť
Názory
Názory na fórach
Cena
Kvalita
Pomer ceny a kvality