Receptúra GrowUltra brzdiaca vypadávanie vlasov a podporujúca ich rýchly rast. Názory, účinky, zloženie. HIT alebo KIT?

Plešina sa týka žien i mužov v rôznom veku a môže mať rozličné príčiny – od hormonálnych porúch až po chronický stres. Toto ochorenie môže byť príčinou vážnych komplexov, tým viac, že mnoho osôb nevidí šancu na zlepšenie svojej situácie. Môže GrowUltra vyriešiť problém nadmerného vypadávania vlasov?

Osobám, ktoré práve u seba zaznamenali zvýšené vypadávanie vlasov, sa odporúča zmeniť stravovanie na zdravšie, väčšie množstvo spánku a zavedenie vhodných relaxačných techník. Mnoho ľudí tiež používa vyživujúce šampóny a iné prípravky tohto druhu. Najčastejšie však posilňujú vlasy, ale nepomáhajú priamo pri probléme plešivenia. Jednou
z odporúčaných metód (aj keď pre mnoho ľudí ide o poslednú možnosť) je transplantácia vlasov. Ide však o nákladné a dlhodobé riešenie (niekoľkohodinová liečba musí byť opakovaná trikrát alebo štyrikrát).

GrowUltra má byť odpoveďou na potreby mnohých ľudí: ide o neinvazívny spôsob, relatívne lacný a – podľa tvrdení výrobcov – tiež účinný. Vyplatí sa veriť týmto uisťovaniam? Aké účinky môžeme očakávať po kúre sérom GrowUltra?

GrowUltra – zloženie

Okrem tuctu iných, vedľajších rastlinných zložiek je pôsobenie receptúry séra založené na týchto výťažkoch:

Výťažok z šišaku bajkalského  v ňom sú obsiahnuté lipofilné zlúčeniny, ako sú: baikaleín, wogonín, vognozíd a bajaleín a malé množstvo flavonoidov.Šišak bajkalský tiež obsahuje koenzým Q10. Rastlina podporuje anagénnu (rastovú) fázu vlasov a posilňuje ich stav, čo ich činí odolnými voči škodlivým faktorom.

Výťažok zo sójových klíčkov navracia vlasom objem a pôsobí proti ich vypadávaniu. Ide o vitamínovú bombu, ktorá vlasy vyživuje a značne zlepšuje ich kondíciu.

Výťažok z pšenice je bohatý na výživové zložky (aminokyseliny, peptidy, glukózu). Vyživuje pokožku hlavy a regeneruje vlasy tak zvnútra, ako zvonku. Výsledkom užívania výťažku z pšenice na vlasy je ich vyhladzovanie a výrazné zlepšenie ich mäkkosti.

GrowUltra – používanie séra

Výrobca radí, aby ste sérum nanášali trikrát týždenne. Výrobok je nutné niekoľko minút vmasírovávať do pokožky hlavy a následne spláchnuť tečúcou vodou. Pred každou aplikáciou balenie dôkladne pretraste.

GrowUltra – spôsob pôsobenia

Podľa výrobcu pravidelná aplikácia GrowUltra umožňuje dosiahnuť rýchle
a viditeľné výsledky. Úlohou séra je predovšetkým:

  • Spomalenie vypadávania vlasov
  • Zvýšenie ich objemu
  • Zastavenie procesu plešivenia
  • Predĺženie fázy rastu vlasov (annagénna)
  • Stimulácia kmeňových buniek k vytváraniu nových vlasov
GrowUltra – názory, kontraindikácie

Každý človek má o niečo iné predispozície a vedie iný štýl života, preto jeden prípravok nemôže účinkovať zároveň na všetkých používateľov. Pri prezeraní komentárov na internetových fórach a tematických blogoch možno dôjsť
k záveru, nespokojné osoby sú tie, ktoré očakávali expresné výsledky (do 2 – 3 dní). Nič z toho – proces rastu vlasu je dosť zložitý a potrebuje minimálne 10 dní, než si všimnete výrazne viditeľné a zrejmé zmeny.

Používanie výrobku zhodne s odporúčaniami výrobcu nespôsobuje vedľajšie účinky. Používanie tohto výrobku tiež nesprevádzajú žiadne kontraindikácie. 

GrowUltra – kde kúpiť? Za koľko?

Aktuálna cena za sérum GrowUltra činí 317 PLN. Osoby, ktorým sa táto cena zdá príliš prehnaná, môžu ale počítať s časovo obmedzenými akciami, ktoré umožňujú tento výrobok kúpiť za 219 PLN alebo až 179 PLN. Je dobré sledovať stránky výrobcu, pokiaľ o takéto akcie máte záujem.

Jediné osvedčené miesto nákupu prípravku GrowUltra sú oficiálne stránky výrobcu GrowUltra a neodporúčame žiadny iný obchod, ktorý tento prostriedok na plešivenie ponúka.

GrowUltra – názor redakcie

GrowUltra má bezpečné zloženie čerpajúce z prírodnej moci rastlinných výťažkov. Ide o primeranú a pomerne nenákladnú protiváhu transplantácie vlasov, a je tiež k dispozícii v internetovom obchode výrobcu.

Osoby, ktoré mali príležitosť používať GrowUltra sa pozitívne vyjadrujú o jeho pôsobení – podobne ako špecialisti z odboru ochorení vlasov. Pri zohľadnení všetkých týchto recenzií, ako i vlastností jednotlivých zložiek séra, zostáva nám už iba uznať GrowUltra ako prípravok vhodný na zváženie a stojí za to ho odporučiť. Kúra zahŕňajúca odporúčané dávkovanie môže napomôcť zvrátiť proces plešivenia, a tiež pričiniť sa pri raste nových vlasov.

Nižšie pre vaše pohodlie uvádzame odkaz smerujúci priamo na oficiálne stránky výrobcu:

www.growultra.sk

PREHĽAD RECENZIE
Účinnosť
Dostupnosť
Názory
Názory na fórach
Cena
Kvalita
Pomer ceny a kvality