Erogen X na silnú erekciu a zväčenie penisu. Kde sa dá kúpiť, zloženie a pôsobenie. Vyplatí sa to?

Erogen XNespokojnosť s veľkosťou údu sa týka čím ďalej tým viac ľudí.

K problému s penetráciou sa pridávajú ešte psychické ťažkosti, ako je nízke sebahodnotenie alebo depresie. Zárukou zväčšenia penisu je operácia, ale tá je veľmi drahá a musíte prejsť celou rekonvalescenciou. Existuje iný spôsob zväčšenia mužstva? Tomuto problému vychádza v ústrety Erogen X. Je účinný? Funguje? Pre osoby, ktoré chcú bezpečne a neinvazívne zväčšiť penis, vznikol gél Erogen X. Ako uisťuje výrobca, je to prípravok, ktorý nielen zväčšuje penis, ale tiež zlepšuje potenciu.

 

Erogen X – Pôsobenie

Aké výhody plynú z používania tohto gélu? Ako uisťuje výrobca, vďaka správne zvoleným aktívnym zložkám možno rýchlo, bezbolestne, bez nutnosti podstúpiť operáciu takmer dvakrát posilniť erekciu a zväčšiť veľkosť údu o asi 5 – 7 cm.

Erogen X vznikol preto, aby zlepšil kvalitu erotického života.Vďaka jeho pravidelnému lokálnemu užívaniu môžete nielen zväčšiť veľkosť penisu, ale tiež predĺžiť dobu erekcie priemerne o 20 – 30 min. Bol podrobený klinickým testom po celom svete a ide o úplne bezpečný prípravok. Možno ho používať v kombinácii s inými liekmi bez starostí o zdravie.

Erogen X – Zloženie

Tri hlavné zložky sú:

Benzylnikotinát  vyhladzuje kožu penisu, okysličuje bunky, zlepšuje regeneráciu po súloži. Vďaka tomu môže predstavovať priemerná doba regenerácie po ejakulácii až 10 – 15 min, čo vo výsledku posilňuje množstvo absolvovateľných súloží.

Škoricový olej  podporuje syntézu oxidu dusného, vďaka čomu dochádza
k uvoľneniu hladkých svalov v cievach. Finálne narastá množstvo krvi, ktorá je dodávaná do penisu v okamžiku stoporenia, čo vo výsledku prináša silnejšiu erekciu.

Vazelína  viaže vodu na povrchu pokožky. Zvyšuje citlivosť penisu, sexuálne prežitky pre neho aj pre ňu.

Erogen X – Výsledky

Pravidelné používanie gélu Erogen X nám umožňuje zväčšiť objem i dĺžku penisu a posilniť erekciu:

  • zlepšuje prietok krvi
  • zväčšuje objem komôr
  • spriechodňuje cievy
Erogen X – Názory

Erogen X je nový špeciálny gél pre lokálne použitie. Je to niečo nové, pretože obvykle sa ponúkajú kapsuly. Rozdiel medzi nimi a Erogenom spočíva v tom, že kapsuly nepôsobia lokálne, ale na celý organizmus. V tomto prípade ide o konkrétne, lokálne pôsobiace riešenie. Napriek tomu má Erogen X na slovenskom trhu tak spokojných, ako nespokojných klientov. Všeobecne sa nedá počítať s tým, že zväčší váš penis o 5 cm počas jedného týždňa. Na taký výsledok si musíte počkať minimálne 3 týždne. Pokiaľ sa objavujú negatívne komentáre, sú to v 95 % prípadov názory ľudí, ktorí nedostali zásielku v termíne (1 – 3 pracovné dni).

Zvyšok hodnotení je pozitívny a pohybuje sa v priemere 9,7 bodov z 10, čo je veľmi dobrý výsledok.

Erogen X – Názor redakcie

Erogen X je produkt v podobe gélu na lokálne použitie, určený pre mužov
s penisom malých rozmerov. Prípravok je založený na prírodných ingredienciách a je dostupný bez lekárskeho predpisu. Možno ho získať diskrétne prostredníctvom stránok výrobcu.

Erogen X možno zakúpiť za čiastku 89 eur. Ale odporúčame sledovať stránky výrobcu, pretože občas ponúka gél za akčnú cenu. Ako sa nám podarilo zaznamenať, bol najlacnejšie dostupný za 39 eur. Pokiaľ vám bude priať šťastie, možno sa vám podarí objednať si ho za takúto cenu.

Výrobca navyše zaisťuje dopravu zadarmo. Samotný produkt je zabalený do šedej škatuľky bez akýchkoľvek zvláštnych symbolov, takže nikto nebude vedieť, čo si objednávate. Podľa nás ide o veľmi veľké vylepšenie.

Pre vaše pohodlie nižšie uvádzame odkaz priamo na stránky výrobcu, kde sa môžete o samotnom produkte dozvedieť viac:

www.erogen-x.sk

PREHĽAD RECENZIE
Účinnosť
Dostupnosť
Názory
Názory na fórach
Cena
Kvalita
Pomer ceny a kvality